| NoName0011 a întrebat:

cum as putea sa imi fac parul, il am cam pana la umeri, in scari si un breton mai lung pe o parte, ceva imagini, sau sfaturi!

4 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

NU am inteles daca vrei sa te frizezi sau daca vrei sa te coafezi.Cauta aici http://www.divahair.ro/......e_reusita. poate vei gasi ceva dragut care ti se potriveste.succes!

| ÅñdRa a răspuns:

Mie imi place la nebunie o parte mai scurta si una mai lunga si bretonul pe o parte.

| SweethearT a răspuns:

Humm.si eu am parul asa,big grin si vara asta m-am plictisit si in partea din spate a parului mi l-am decolorat(este decolorant special pentru par la magazin) si a iesit blond.Arata foarte bine,; x. E o sugestie.

| elenahd a răspuns:

Cel mai bun si indicat sfat este sa mergi la un salon care are posibilitatea sa-ti arate pe calculator diferite coafuri si pe deasupra vei putea primi si sfatul stilistului ca doar are calificarea necesara, te vede, iti vede si forma fetei si el isi poate spune parerea la cald ...noi iti spunem eventual o parere la rece (adica de la distanta si nu te cunoastem, nu-ti stim forma fetei, nu stim absolut nimic). Sfatul nostru te-ar putea induce intr-o mare eroare. Deci... Du-te la salon si cere parerea specialistului.