| alinutateiubesc a întrebat:

Cum as putea sa scap de mustata? As vrea sa mi-o decolorez cu ceva(as vrea sa imi spuneti cu ce as putea sa o decolorez) pentru ca mama mea nu ma lasa sa mi-o dau jos!
Ps: Fara jigniri!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Păcat ca nu te lasa. Încearcă cu apă oxigenata.

| alinutateiubesc explică (pentru onasis1961):

Trebuie sa dau cu apa oxigenata regulat, sau dau o data si gata? happy

| alinutateiubesc explică (pentru onasis1961):

Trebuie sa dau cu apa oxigenata regulat, sau dau o data si gata?

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Cu crema decoloranta.

| Morphines a răspuns:

Ciudat, dar cat de mare este de te deranjeaza. Probabil ca nu o sa fie de acord cu asta mama ta, sa vezi ce-o sa-ti spunawinking

| ktalinayony a răspuns:

Decoloeaz.o cu decobez.merge iti spun eu