| anonim_4396 a întrebat:

cum deosebiti voi o c**va de o fata normal? dupa ce?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei din modul in care se comporta in societate. Oricum e destul de dificil. Se intampla deseori sa iti faci o parere si sa te inseli. Si nu neaparat doar in sensul unei fete cuminti care de fapt nu e cuminte. Se intampla si sa cataloghezi o fata ca fiind usoara pur si simplu pentru ca stie sa se distreze. E destul de greu. In zilele acestea cand toate fetele sunt cu fuste scurte si tricou de 1 mm e greu sa deosebesti la inceput. Trebuie sa cunosti persoana in cauza ceva mai bine pentru a-ti face o parere.

| Pho3nix a răspuns:

Dupa comportamentul fetei respective.happy

| alecs871 a răspuns:

Pai nu deosebim happy.

| octavianpas a răspuns:

Dupa comportament.

| Instinkt a răspuns:

De exemplu daca m-as lua dupa aparente si tu ai fii ceaa din poze asi zice ca esti o... dar necunoscansu-te nu pot zice asta(deci dupa cum te porti. aprop stii vb aia mai bine sa pari prost decat sa vb si sa inlaturi orice indoiala)

| aLyNuSh a răspuns:

Daca stie sa o s*ga ce mai conteaza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi... ăăăăă, după comportament și genul de poze care-l au la avatar. Aham, ceva în genul avatarului tău. Putem deduce și orientarea sexuală a fetelor respective, ce nu pare tocmai ortodoxă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma si curva e o fata normala. dar deosebirea o faci in pat.cand vezi ca nu e fecioara. o fata care se f... e si nu e casatorita e curva. daca e casatorita si se f... e cu altul decat sotul, este preacurva. iar una care se f. e pentru bani sau alte castiguri materiale este curva, dupa biblie, si prostituata dupa legile lumii.

| Cristina20143 a răspuns:

Daca are paranteza intre picioare clar e curva rolling on the floor