| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

Buna,
Cum imi conving parinti sa ma lase sa-mi bag piercing in buza?

p. s:Nu vreau raspunsuri ca, daca as fi in locul parintilor tai nu te-asi lasa etc

Răspuns Câştigător
| daniela_8952 a răspuns:

Pai ar trebui sa le spui ca pe tine chiar te intereseaza acel stil si daca mergi la medic la control prima totul o sa fie bine
Iar daca iti pui piercing nu inseamna ca mergi pe un drum gresit sau ca esti intr-un antruraj nepotrivit, doar ca pur si simplu iti place acel stil si ca ai dreptul macar sa faci o tentativawinking succes... fundita?big grin

4 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Paii. spune-le ca daca te lasa sa iti pui o sa mai buna, o sa-i asculti, o sa speli vasele, faci curat in camera ta, patulhee hee, dar daca tot nu te lasa. te duci iti bagi, iar dupa aceea nu vor mai avea ce sa iti zica.happy

| iHeartKpop a răspuns:

Cati ani ai? daca i vreo... 17-18 nu prea ai nev de aprobarea lor.
dar...nu prea poti sa ii convingi

| TeenageGirl a răspuns:

Depinde cati ani ai daca ai 14-15-16 nu cred ca poti sa te duci asa la ora de matematica rolling on the floor

| cristinutza07 a răspuns:

Stii cum? ea doua plicuri de ciocolata calda fale si ia-o pe mama ta la masa si îi spui ca daca te lasa...iti faci curat singura in camera speli vasele, dai cu aspiratorul etc ...sa vezi cum o sa te lase.