| June20 a întrebat:

Cum pot da copy la niste informatii dintr-un pdf? Sunt foarte multe documente si mi-ar lua foarte mult daca as sta sa le scriu eu. Multumesc!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deschide cu Adobe acrobat și acolo ai opțiunile de care ai nevoie (și salvare ca doc word)

| June20 explică:

Da

| wynter17 a răspuns:

Depinde,daca documentele sunt scanate sau scrise la pc, daca sunt scanate nu prea poti, daca sunt scrise ctrl+c, ctrl +v

| June20 explică (pentru wynter17):

Cu ctrl+c copiezi tot. eu am nevoie doar de anumite informatii

| June20 explică (pentru wynter17):

Pdf-ul nu e editabil ca sa selectez eu ce vreau, am uitat sa mentionez

| wynter17 a răspuns (pentru June20):

Adica e scanat?