| helene20 a întrebat:

Cum pot face in asa fel incat atunci cand caut pe facebook o anumita persoana,sa-mi arate toate persoanele cu numele respectiv, nu numai 8 sau doar cateva. Adica,de exemplu daca scriu Ana,sa-mi arate toate persoanele cu numele asta pentru ca daca dau acolo jos sa-mi arate mai multe rezultate, imi arata artisti cu numele asta sau grupuri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Mai jos de numele persoanelor respective este ceva cu See/Show all results. Dai pe el si iti arata tot.

| helene20 explică (pentru DeidaraXR1):

Pai tocmai asta ziceam, ca daca dau acolo, imi arata cantareti sau grupuri cu numele respectiv, nu oameni normali

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru helene20):

Numele pe care tu il introduci in search-box este de persoana gen "Manole Cristina" sau de pagina gen "Doar pentru fete" thinking

| helene20 explică (pentru DeidaraXR1):

Persoana normala

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru helene20):

Am gasit! Apesi pe See/Show more results si in stanga ai Search Filters. Dai pe people sau pe ce vrei tu si iti arata doar pagini de genul ala big grin

| helene20 explică (pentru DeidaraXR1):

Aaa,mersi mult! happy

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

In partea de jos iti scrie,, vezi mai multe rezultate,,