| DarkShina5566 a întrebat:

Cum fac ca pe facebook sa-mi apara acele emoticoane dragute? Gen: se simte bine, se simte rau etc

Răspuns Câştigător
| TheArtIsMyDrug a răspuns:

Cand intri pe facebook iti apare acea chestie (update status-actualizeaza-ti statusul)unde poti posta poze, link-uri etc. Faci click ca sa postezi ceva in acel dreptunghi si jos in stanga apar apar 4 patratele: dai pe ultimul cel care arata ca o fata zambitoare si iti alegi de acolo cum te simti. Sper ca ai inteles. Apropo, si eu ador Jurnalele vampirilor(mi-am dat seama dupa poza de la profil)! Te pup!

5 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Cand vorbesti cu o persoana este in partea stanga jos o emoticoana de genu asta " happy " dai click pe ea si acolo iti apare toate emoticoanele, BAFTA!

| CrazyGirll a răspuns:

In chat cand vorbesti cu o persoana o sa-ti apara in stanga o fata zambitoare necolorata de genul " happy ". Apesi acolo si iti da mai multe fete.De exemplu :p big grin laughing :/ etc. Funda?

| cristinasotir a răspuns:

Nici eu nu am. nu apar la toata lumea. habar n-am ce sa fac ca sa imi apara si mie.

| Sills a răspuns:

Trebuie sa ai facebook-ul in limba engleza, si imediata apare acolo cand vrei sa postezi starea ta. big grin Funda? happy