| Didw a întrebat:

happy
Cum pot sa ii fac la Sims 2, pe unii sa se placa? Ca vad ca se resping si nu prea vorbesc! Nu imi ziceti codul " boolProp testingCheatsEnsabled true", deoarece nu merge straight face.
Multumesc celor care vor raspunde!

3 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Sa-i faci sa vorbeasca pana o sa apare saruturi si imbratisari.
sau daca vrei. poti sa pui aceeasi zodie. si se plac. pa pa/

| glamour_5213 a răspuns:

Ar fi trebuit sa setezi aceleasi preferinte la ambii simsi, cand ii creezi.
SAu, daca nu, sa o iei d l primul pas, adica mai intai sai faci best friends apoi sa s incerci pas cu pas, sa vorbeasca, sa se joace, sa glumeasca, sa se imbratiseze, sa se sarute, sa se logodeasca, sa se casatoreasca, ( sau te opresti unde vrei tu. )

| OuikyGirl a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat accelasi lucru dar am dat aprecieri talk talk si iar aprecieri apoi am incercat imbratiseri dar n-a mers si tot asa pana a mers apai imbratisari imbratisari pana la o alta chestie flirt si talk si flirt si asa am ajuns la saruturi si apoi woohoo si tot asa pana am ajuns la logodna acolo alta problema l-am pus pe el sa faca asta dar ea na acceptat si am dat saruturi cw ea pana a vrut si ea asta apoi logodna a reusit la fel si la casatorie! Sper ca te-am ajutat happy