| Iridinvest a întrebat:

Cum pot sa restrictionez niste prieteni de pe facebook? adica sa nu vada ca sunt intr-o relatie! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

Te duci pe profilul tau unde ai setat ca esti intr-o relatie iar in dreapta ai mai multe optiuni: public, prieteni, doar eu, personalizat. Dai personalizat si acolo poti seta cine sa NU vada ca esti intr-o relatie.

1 răspuns:
| Mann02 a răspuns:

Ai acolo la setarile contului setari de confidentialitate, acolo mai multe categorii, o sa gasesti un loc unde poti sa adaugi concret cine sa nu vada anumite update-uri happy