| Pikachu12345 a întrebat:

Cum pot sa scap de raceala fara sa cumpar medicamente?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Multe lichide, si o baie fierbinte.

Insanatosire grabnica.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Supă de pui cât mai caldă, ceai de soc cu urzică, stai în pat.
Pa, pa.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, este imposibil acest lucru, şi nu e de joacă, fiecare dintre simptome se poate trata dar nu aştept asta. Deci du-te şi fă ce îţi spune doctorul şi încă ceva nu lua medicamente fără să ţi le recomande cineva, ai grijă de tine.
O seară frumoasă!

| mariukka a răspuns:

Maninca usturoi, bea ceai de romanite si de diferite ierburi

Răspuns utilizator avertizat
| beebyy a răspuns:

Ceaiuri din plante fierbinti(sunt mai multe de ex:ceaiul de tei,musetel, patlagina, ceai verde etc)mie ceaiul de tei imi place cel mai mult!
Suc de portocale proaspat, multe fructe, o baie calda si multa odihna!