| Rosalinda_7768 a întrebat:

Cum sa fac sa slabesk 2-3 kg pana sambata? S-a nu-mi dati cure de slabire pentru ca nu pot sa tin. Vreau sa imi spuneti ce am voie si ce nu am voie si ce exercitii sa fac sa dau burtica jos? Daca nu mananc nimic pana sambata(ma duc la plaja) slabesc? Am cump un aparat de slabire relaxandtone este bun? Plsss ajutati-ma! 1

Răspuns Câştigător
| さいゆき a răspuns:

Pai sa o luam cu inceputul.
Pai incearca sa manaci mai putine dulciuri, mai putina paine si paste fainoase. Incearca sa manaci mai mult fructe, legume, carne slaba (peste, pui de exemplu) si sa bei cat mai multa apa (cam 2 litri pe zi).
Daca poti ar fi indicat sa bei si vreo 2 cani de ceai verde.
Pentru burta ai putea sa sari coarda, chiar ajuta.

Mai poti incerca niste exercitii pentru abdomen:
http://www.youtube.com/watch?v=zHt_aZYH0Jk
http://www.youtube.com/watch?v=NU-8BDYVyv8&feature=related

Ca sa slabesti mai mult poti merge pe jos. Cat de mult. Iti alegi prin oras un drum care iti place si il faci in fiecare zi (drumul sa fie cam de 4-5 kilometri), poti sa si alergi cam 10 minute pe zi cu pauze vreo 2-3 pauze.
Nu e bine sa te infometezi. Nu rezolvi nimic cu asta, iti faci doar rau.
Cat despre relax and tone nu stiu ce sa zic, trebuie sa si o anumita varsta ca sa il folosesti (minim 18 ani). Eu nu l-am folosit deci nu stiu daca ajuta cu adevarat sau nu.

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Nu de nu iti recomand
deja cand slabesti cateva kg in cateva zile
o te simti rau o sa te simti
slabita
si s-ar putea ca intr-o zi sa pui kg-mele inapoi
dar desigur
daca o asculti pe 宮崎日向葵ローラ
nu se va intampla asta

| MMihai a răspuns:

Ești proastă!
Fă-te repede deșteaptă și să nu mai vrei să slăbești multe kg în câteva zile!
Slăbitul este treabă de durată și de voință.
Sport, gimnastică, munci fizice, înot, alergare, etc.
Modificare regim alimentar sub supravegherea unui medic nutriționist, etc.

| skary a răspuns:

Pai iti recomand ca in fiecare dimineata sa bei cate 2-3 pahare cu apa si nimic altceva si foarte mult sex