| cretulina12 a întrebat:

Buna cum sa ii spun iubitului meu ca vreau un sarut frantuzesc suntem impreuna de 3 luni si el e mai timid si nu are curaj ce sa fac sa ii dau un pic de curaj

Răspuns Câştigător
| AditzaAditsssa a răspuns:

Dar de ce vrei sa-i spui? Se va simti prost daca te duci la el si ii spui " Vreau sa ma saruti french!". Si va suna si aiurea, mai ales daca baiatul nu stie. Eu zic sa ii arati ca iti doresti asta de la el.Ia-o usor, nu trebuie sa ii bagi deodata limba pe gat sau el tie.Saruta-l incet cum ati facut-o si pana acum, mangaie-l, fa-l sa se simta in largul lui, sa ii piara emotiile si indruma-l daca nu stie.Nu oricine e as la sarutat, unii sunt mai timizi, au nevoie de mai multa practica decat ceilalti.Asta nu inseamna ca nu si-ar dori sa invete si sa repete chestia asta.Incearca sa ii arati ca nu razi de el, ca tii la relatia voastra si ca daca ai ramas cu el pana acum insemna ca simti ceva pentru voi doi.Tu esti singura care il poate scapa de timiditate, fa-o intr-un mod delicat, incet si sigur.Mangaie-l,arata-i ca tii la la el, fa-l sa se simta relaxat in compania ta si invata-l ce nu stie. Poate o sa ai surprize placute din partea lui! Te pup!

9 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.
Dacă tu vrei asta, atunci sărutăl. Nu trebuie să-i zici răspicat că vrei asta. treci direct la fapte.winking

Pa pa.

| Ioana2518 a răspuns:

Stimuleaza-l, excita-l. Intereseaza-te de zodia lui, citeste despre asta.

| IloveME a răspuns:

Incearca sa-l saruti tu frantuzeste, poate asa prinde tupeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta-l tu! va fi socat si nu te va uita maximum citeva saptamini big grin

| Elliana534 a răspuns:

Fa tu miscarea, daca el e timid. Mai nou fetele sunt mai curajoase, dai tu un sarut frantuzesc cel mai bine decat cu convinsul

| Geniuss a răspuns:

Hmm ce ar fi sa ii arati pasarica si sa-i zici: "pui vreau sa o saruti french daca nu i kill you" pana mea cati ani ai 12?

| Dobre_Raducu_Ionut_1986 a răspuns:

Ah frechi merge asta dar daca baiatul e timid iai o inghetata cu frisca si dupa inghetata apucate de sarut
psst e si dulce si cred ca inghetata il invata deja ceea ce el stia de mult succes

| robert00007 a răspuns:

Fa u primul pas / fi mai indrazneata sh ai sa vezi ca apoi sh lui o sa il placa