| dark22 a întrebat:

Buna cum sa va spun imi e cam rusine dar va voi spune : Am matreata. dar de cand imi dau cu acelasi sampon sa facut mai putina oricum parul imi sta in sus de cand ma stiu chiar daca il am mare de cand m-am dat cu balsam nu mia mai stat dar a inceput sa-mi vina matreata iarasi acest balsam se numeste SYOSS si samponul care il folosesc se numeste CLEAR daca m-ati ajuta sa-mi spuneti cum sa folosesc balsamul? va rog frumos a da si nu radeti!

1 răspuns:
| rpushtiu a răspuns:

Frate foloseste doar un singur tip de sampon! in cazul asta Clear il consider cel mai bun pentru ca si eu folosesc si ma ajua extrem de mult si lasa tot felul de balsamuri si alte chestii de genu! succes