| pinkystyleツ a întrebat:

Vreau idei de scris la yahoo messinger.Nu am deloc ideei frumoase.
sa imi spuneti numele scrisului marimea si culoare va rog.
dau funda si voturi tuturor.:*

Răspuns Câştigător
| Lilllith a răspuns:

Comic Sans MS ingrosat adica pe B ala mare si culoarea roz eu asta folosesc ii super...:X funda va rog

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu scriu cu Book Antiqua, marimea de 10, bold italic si culoarea neagra. Sper sa iti placa :*

| Grimalkin a răspuns:

Incearca Times new roman, 12, maro spre visiniu. E foarte lovely

| SkyHigh a răspuns:

Încearcă Harlow Solid Italic happy Cu numărul 14, 15, depinde cum îţi place, şi încearcă să combini culorile, o să iasă super!

| ada97 a răspuns:

CoSmic SanS MS ingrosat, nr10, cul:combina mov cu negru(dai p ala unde se coloreaza scrisul normall si dai Color efects si dai OK)...sauthinking Shruty, Gentium basic.Astea imi plac mie... sper ca te-am ajutat. Funda?puppy dog eyes