| zuzu_9563 a întrebat:

Cum va distrati voi in vacanta de >vara?: ce faceti, cu ce va ocupati timpul?big grin am cam ramas fara idei si ma apuca plictiseala.Niste >idei?:batting eyelashes

Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Pai. de exemplu eu stau cu prietenii seara, dimineata nu conteaza ma distrez ff bine cu eibig grin
Poti face alte lucruri ca sa nu te plictisesti de ex :

1. poti merge la strand
2. poti merge la mare
3. poti merge la munte
4. poti merge la gratar
5. poti sa dai o petrecere in pijamale
6. poti sa mergi prin parcuri cu prietenele tale
7. poti sa te uiti la filme hororr
8. poti sa mergi in oras
9. poti sa vorbesti pe mess
10. poti sa chemi prietene la tine
11. poti sa asculti muzica
12. poti sa te uiti la televizor
13. poti sa citesti o carte
14. poti sa mergi la Mall
15. poti sa merge la cursuri de dans
16. poti sa joci volei, handbal
17. poti sa te joci pe calculator
18. poti sa mergi sa te bronzezi
Sauu. :
1 Citesti
2 Te uiti la Tv
3 Desenezi
4 Dansezi
5 Iesi la un suc
6 Stai pe TPU
7 Asculti muzica
8 Iti vizitezi bunicii
9 Vorbesti la telefon cu ceva prieteni
10 Te uiti la ceva filme interesante
11 Te ma bronzezi pe la plaja
12 Stai pe site-uri de socializare si iti faci ceva prieteni noi
13 Te plimbi cu rolele
14 Te plimbi cu bicicleta

fundita!batting eyelashes?; x

2 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Pai... eu mai merg seara cu prieteni prin cluburi ziua la piscina sau eu mai merg la airba verde thinking stau si pe pc' :d cu prietenu' day dreaming afara. love struck

cam atat.

sper ca te-am ajutat. :*

| SwEeTGiRlScHwUnGgAnKy a răspuns:

Buna.eu in general ma distrez cu prieteni afara zicand tot felul de proisti facand misto de omeni.baieti mai arunca de la etaj prezervative pline cu apa. daca iti place sa te plimbi. pleaca intr-o excurisie.plimbate cu rolele,asculta muzicaa, gasesteti un hobi sau m, ai multe, deseneaza daca ai inspiratie, danseaza daca-ti place jocate pe calculator caca iti face placere, plimbate cu bicicleta skeibordul.si incearca sa fi asa cum esti tu mereu fara sa dai inpresia ca esti un alt om!

sper ca am fost de folos funa plzz
!