| doroteea a întrebat:

Cum va simtiti ca incepeti scoala? V-ati facut temele? sad si ce amintire din vacanta n-o puteti uita? happy

Răspuns Câştigător
| rüya a răspuns:

Intr-un fel ma bucur ca incepe scoala... m-am cam plictisit in vacantastraight face
temele abia le-am inceput, dar le termin pana miercuri sper:-s
iar amintirethinking revelionul:X

3 răspunsuri:
| blackrose269 a răspuns:

O sa imi lipseasca vacanta...Incepe scoala offf.Parintii si profesorii cu gura pe mine.As vrea sa fie vacanta tot timpul love struck M-am distrat cu prietenii mei mai bine ca niciodata, am ras mult, m-am distrat big grin.

| cățelușa56 a răspuns:

Ma extraintristeaza ca incepe scoala mi-am facut temele din prima zi a vacantei si nu pot uita revelionul

| bogdan_8130 a răspuns:

Bine si nici o amintire mai frrumoasa