| rarya a întrebat:

Ce sa fac daca mai avem doar o saptamana de scoala si nu mi-am facut temele de vacanta.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,

O idee bună ar fi să iei o pauză de la Internet și să te apuci de acele teme, dacă tot zici că mai ai doar o săptămână. E important să ai o atitudine matură față de responsabilitățile tale.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa te apuci de treaba.Acum cat inca mai ai timp.Desi ai avut destul.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cheama-ti prietenii sa faca fiecare cate ceva. laughing

| Idc12345 a răspuns:

Lasi internetul si scrii? Doamne, ce intrebari mai puneti unii..Cati 10 ani ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu le faci si iti asumi consecintele.

| KilluaZoldyck a răspuns:

10 ore pe zi scrii laughing

| losseru a răspuns:

Sa bagi mare

| Ionut_Pintea_1995 a răspuns:

Faci pe scurt tot si din sarite, scrii cat de mare poti si faci in fiecare zii
spor la lucru. happy