| Alee_6805 a întrebat:

Cunoasteti baieti care sun ca au 2, 3, 4 iubite in fata prietenilor sai ca sa se dea mari? Sau vi s-a intamplat cu prietenii sai sa fie fitos si cand esti doar tu cu el sa fie rusionos si adorabil? De ce credeti ca fac baietii asta?

Răspuns Câştigător
| Sun life a răspuns:

Sincer nu cunosc care au atatea iubite. dar de genu ala timizi cu o fata da.si chiar nu inteeg.prietenii lui ii dau satisfactie in ceea ce face, dar cand vine vorba de o fata se pierde, si devine timid.numi explic nici eu acest fenomen. SUcces!

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Da.Chiar eu le faceam cunostinta cu prietenele mele si a doua zi auzeam ca s-au cuplat.Pentru el era a doua prietena, dar ce mai conta?oh go onSunt un bun prieten.Nu imi dau in gat tovarasiiwhistling