| ticaela a întrebat:

cunosc un baiat de la mine din clasa de care imi place foarte mult de la un timp. as vrea sa stiu daca si el ma place dar imi este rusine sa ma duc sa vorbesc cu el. il vad uitandu-se la mine si intorcand capul daca imi indrept privirea inspre el, apoi daca iesim cu prietenii il vad apropinduse de mine (incercand sa stea cat mai aproape), imi zambeste tot timpul. chiar nu stiu ce sa cred thinking va rog ajutati-ma dau fundita :d

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Dupa o anumita ora, te duci la el si il intrebi daca iti da si tie kaietul, ca ai ramas in urma cu lektia.
si dupa aia intri in vorba cu elhee hee
funditabatting eyelashes?

1 răspuns:
| Cσσкiє a răspuns:

Te place. Ce norocoasă eşti! Eu n-am avut parte de chestia asta. E o poveste lungă, tristă... Îi poţi spune pe messenger, e mult mai uşor decât face to face. Sau îţi faci alt id şi îi spui: "Mă, am auzit că x te place. Ştiai? Tu o placi?" şi ai rezolvat. Ehh, deja exagerez. Succes!
ƒiиεттч