| oana1398 a întrebat:

cunosc un baiat e mai mic decat mine cu 7luni si ma place si eu il plac amandoi stim asta desi lui ii rusine sa vb cu mine. oare chiar nu ma place? mi.au spus prieteni ca el vb mult despre mine desi cu mine nu vb. ce sa cred?crying Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Roxana0606 a răspuns:

Afla draga mea ca unii baieti sunt timizi chiar daca ei par foarte curajosi.
Eu zic sa faci tu primul pas pentru ca el cand o sa vada asta o sa.si ia inima in dinti si o sa iti spuna ce simte.
Si da te placewinking
Crede-ma am fost in aceeasi situatie. :*:*:*