| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat mai mare decat mine ( cu 2 ani ) si nu inteleg ceva : incepuse sa glumeasca cu chestii de genul,, Vrei sa ne combinam?" sau cand eram mai multi ma lua in brate si spunea ca ma iubeste. Stiam ca nu vorbeste serios... Intr-o zi am jucat Parola ( pentru cine nu stie: e un joc in care baietii prind fetele sau invers, iar cei care trebuie prinsi isi pun o parola. Fiecare membru ( al gastii care trebuie prinse ) are o litera si baietii alearga fetele pana le prind, iar cand le prind au voie sa le faca orice pana cand ele cedeaza si zic parola ) El m-a dus intr-un loc unde sa nu ne gaseasca nimeni. A inceput sa ma sarute si nu incerca sa scoata parola de la mine... Ma sarutat pe gat si atunci a venit cineva si s-a oprit. Cand acel cineva a plecat, a continuat. Jocul s-a terminat si el a plecat. A doua zi ne-am intalnit. Atunci nu jucam nimic, nu era nevoit sa o faca. Mi-am scapat telefonul, i l-am dat sa imi repare ceva la el si mergea usor, iar eu mergem dupa el ca sa-mi recuperez telefonul. Mi l-a dat, eu m-a impiedicat si m-am sprijinit cu spatele de un zid. M-a luat din nou in brate, m-a sarutat pe gat, m-a sarutat frantuzeste, a spus ca ma iubeste si ca vrea sa fiu cu el. Dar nu imi dau seama daca chiar ma iubeste sa doar se joaca cu mintea mea. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Hai ca asta e bunalaughing cati ani ai?
Cum naiba sa nu iti dai seama ca te iubeste ma rog place sau cum vrei tu!
Si mai nou lasam baietii sa ne sarute inainte de prima intalnire? daca continui asa peste scurt timp ai sa intri pe TPU sa ceri pareri daca esti sau nu insarcinata, ca de' e la moda pe aici!
Ai grija ce faci si nu ii da atata libertate asupra corpului tau!