| ubiticatha33 a întrebat:

Salut am si eu o nelamurire. mie imi place ff mult de un baiat.si aseara era putin ametit.se uita la mine frumos si multe altele, plus ca mai pe seara cand ne-am dus la o verisoara m-a sarutat si ma strans tare in brate si nu numai o data.ne-am sarutat si de fata cu restul gastii. oare ma iubeste si cand a fost putin beat a avut tupeu sa faca ce nu avea tupeu sa faca cand era treaz?
sau doar era ametit si nu avea ce face.ps:si cand e treaz se uita asa frumos la mien. funda:*

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Vorbeşte cu el. Nu poţi să ştii nici tu şi nici noi ce a fost în capul lui.
Eventual ia-l mai pe ocolite. Spune.i că întreabă toată lumea daca sunteţi împreună, iar tu nu ştii ce să le spui, pentru că nu eşti sigură big grin.
Sau orice cheste gen happy.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa te lamuresti, stai de vorba cu el, nu e greu.Intreaba-l ce a vrut sa fie toata povestea respectiva. Daca tot se uita el asa frumos la tine, probabil te place. Daca discuti cu el, te lamuresti si tu.Mult noroc!

| v1rUsSs a răspuns:

Pai depinde doar daca se comporta bine cu tine cand e beat nu anseamna ca nu te iubeste cand e treazhappy trebuie doar sa afli daca te iubeste cu adevarathappy Asta o sa fie mai greuhappy fundita?

| fafanstefan a răspuns:

Depinde...eu de exemplu intr-o seara ma sarutam cu cineva si nu am considerato ca o relatie...deci intreaba-l si tu cand nu e ametit.

| Aero_9005 a răspuns:

De iubit asa repede nu prea cred, dar se poate sa te placa, si cu timpu daca veti fi impreuna sa inceapa sa te iubeasca...si da, daca esti putin ametit ai tupeu sa faci ceva ce nu poti face cand nu esti ametit...deci daca iti place de el si lui de tine, si u simti ca da.bafta

| OANA_3084 a răspuns:

Cred ca e prea mult spus 'iubire',mai degraba 'indragostit', iubirea vine in timp, parerea mea.