| Victoria_8725 a întrebat:

Buna big grin
Am o problema.
Am fost cu un tip pe care chiar l`am iubit si il iubesc enorm.
Stiu ca si el m`a iubit. inca ma iubeste.
Dar ne tot certam...recunosc ca eu eram cea care provoca cearta :vorbeam destul de urat cu el... iar el mereu mereu mereu dupa toate vorbele astea ma lua in brate si imi zicea ca ma iubeste.
Din cauza ca mai mereu ne certam am stabilit sa ramanem prieteni[ceea ce la inceput aia eram]
Dar eu nu suport sa stiu ca imi este numai prieten...
Ce ar trebui sa fac?
Funda.

Răspuns Câştigător
| crisha_1508 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si sa ajungeti la un numitor comun, din cate spusasi u mai tineti unul la altu! Nu are rost sa renuntati la voi 2 pentru certuri copilaresti!