| blablablasigatacamaplictisesc a întrebat:

Buna:d.Am o problema mai mult sau mai putin proasta.In clasa suntem 5 fete.Ieri ne. a mutat diriga cu baieti, deoarece o fata nu avea cum sa stea cu fata...si azi o colega a spus puteti sa ma mutati cu angryprietena mea) si diriga a spus bine, eu i.am spus ca nu imi convine sa stau singura cu baiat si diriga a spus ca ramanem toate cu baieti. Dupa, in pauze X statea numai cu fata aceea, si abia daca ma baga in seama, adica m.am saturat ca in pauze sa stau numai cu baieti si sa nu stau cu o fata deloc. Voi ce ati face in locul meu? Ce sa fac?:d

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai nu e o noutate. In plus baieti (unii ) sunt chiar o companie mai buna ca fetele. Uite si dirigu meu a zis la fel : noi suntem 7 fete big grin
Dar pan ala urma doar cateva fete mai stau cu baieti happy. As fi vrut sincer sa stai cu baiat nu cu fata.
Deci oricum tu arata-i lui X ca si tu poti sa-ti gasesti alte \alti prieteni si ac nu esti dependenta de ea!

| BrokenWings a răspuns:

Pff...sunt de acord cu Tweetywinking baietii sunt cu mult mai de treaba decat fetelebig grin