| kittykat a întrebat:

Buna big hug

Credeti ca prima impresie conteaza intodeauna? Adica la prima impresie aparentele inseala ar trebui sa credem in prima impresie? Ceea ce vr sa spun poate fi o pers. draguta doar la inceput si apoi o scorpie care te uraste?big grin

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Buna, dap se poate happy ideea e sa mai astepti putin sa vezi cum e acea persoana si dupa cateva zile, chiar daca a facut o impresie buna la inceput.
ai mare grija de cei care rad in fata si pe la spate te vorbesc si fac planuri cum sa te 'fraiereasca' ca sa spun asa happy

1 răspuns:
| v1rUsSs a răspuns:

Nu la prima impresie poate el/ea sa se poarte dragut dar apoi sa ancepe sa se poarte nomralhappy