| Alii a întrebat:

Buna:!big grin.Ieri am facut cunostinta cu actuala pr. a fostului meu prieten(intre mine si ea a mai fost o fata), actuala tot ma intreaba daca mai sunt cu el, iar eu mereu ii zic ca NU, dar vad ca nu intelege.Eu chiar mai tin la fostul meu prietenbig grincrying. El mereu trece pe langa ea, nici buna, nici salut(nu mai vorbesc sa se >sarute):" si mereu se uita la mine.Fosta(cea care e intre mine si actuala)mi-a propus sa ma ajute sa i despartim, doar ca sa ma ajute.Sa o cred sau nu... Ce sa fachappy? scuze ca am scris >atat:"

Răspuns Câştigător
| imiplacemov a răspuns:

Din moment ce dupa tine a mai fost una, si in prezent inca una, inseamna ca el a reusit sa te uite. Si poate ca acelasi lucru ar trebui sa il faci si tu. Sa nu iti mai bati capul cu el si sa incerci sa il uiti. Poate in timp iti vei gasi pe altcineva.

2 răspunsuri:
| BUFU_7128 a răspuns:

Urasc persoanele care vor sa strice relatie cuiva, poate o sa il faci sa sufere, du-te la altu si gata

| roxibianca a răspuns:

Poate fosta vrea sa fie ea din nou cu el.Incearca sa ii desparti singura daca chiar vrei lucrul acesta(parerea mea)winking