| alice_4749 a întrebat:

:d o intrebare,,:p astazi am iesit la o plimbare cu prietenii mei. iar mie mi-a placut de un baiat din acest grup el stia[este a 9a] eu[a8a] iar astazi ma lua in brate ma chema sa ma duc cu el sa ne plimbam eu nu am vrut... iar spre final a zis'hai vino sa te pup" eu am zis"n-am nevoie" apoi el "nici nu vroiam". oare am vreo sansa? plizz

pe de alta parte era alt baiat el e a10a.ma privea am si vorbit mi-a pastrat loc langa el pe banca, cand sa plecam s-a oferit sa ma ia pe bicicleta, si apoi mi-a zis vino sa te pup sau vino tu sa ma pupi. si l-am pupat pe obrazkiss... oare ma place?

plizz ajutati-ma:X eu nu prea plac pe nikiunu.

2 răspunsuri:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Tu ai zis cal placi pe cel de a 8 a ...ma rog
phai cel de a opta sigur te place catusi de putin dar tu ai fost fraiere ca nu l-ai pupat si cel de a 10 a te place daca ti-a facut loc pe banca si ce a mai facut el... norocu tau

| yoyo_7345 a răspuns:

Da e clar ca te place