| Aly1864 a întrebat:

big grin Pai pe Facebook la multe persoane, dau la albume si la poze de profil de exemplu. Si scrie de exemplu ca persoana respectiva are 20 de poze, si daca apas pe album apar doar 10. Adica isi ascund doar unele poze. Cum pot sa fac si eu asta?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti ascunde pozele sa le vezi doar tu sau sa le vada doar prietenii. Ce iti explic acum, trebuie sa faci la fiecare album in parte.
Intra pe facebook click pe Fotografiile tale ->->click pe album->click pe ''Editeaza'' -> si acum vezi in dreapta sus langa ''Done''ca ai o sageata in jos pe care dai click si bifezi cine vrei sa-ti vada pozele din album. Acolo poti bifa -> prieteni, doar eu si personalizat. La personalizat alegi care din prietenii tai pot vedea pozele. Dupa toate modificarile facute da click pe -> DONE. Asa faci cu fiecare album in parte.
Succes!

| Aly1864 explică (pentru neluL):

Stiam asta. Doar ca vreau la pozele de profil. Si acolo am dat pe PERSONALIZAT si acum nu mai pot schimba, nu mai pot ascunde pozele. Nu imi apare nici un editeaza, nimic si nu stiu ce sa fac. crying

| neluL a răspuns (pentru Aly1864):

Cum adica stiai asta? La ce ai mai pus intrebarea? Sa vezi daca stiu eu? La -> Fotografiile de profil nu poti ascunde pozele pentru ca sunt special pentru profil. Ce rost are sa incarci o poza de profil pentru facebook sa o vezi doar tu. Incarca poza in alt album si apoi poti sa faci ce vrei cu ea. In fotografiile de profil nu poti sa editezi albumul, aici ai doar sterge si distribuie.

| Aly1864 explică (pentru neluL):

Nu stai linistit ca nu eram curioasa sa vad daca stii sau nu stii. Stiam ca se pot ascunde pozele de profil. Si nu, nu ca sa o vad numai eu. Am gasit singura solutia, dar mersi oricum. Daca dai pe o poza de profil, si la editeaza acolo iti apare din nou : Toata lumea, prieteni, doar eu si personalizat. Si daca apas pe DOAR EU, poza respectiva este ascunsa. Eu asta am intrebat, si asta vroiam sa stiu cum sa fac, dar am gasit singura. happy

| neluL a răspuns (pentru Aly1864):

Ma bucur! bye, bye wave