| Xtina20 a întrebat:

daca am cumparat de la farmacie o cutiuță cu pastila de a 2 zii si in cutie erau 2 pastile si eu am luat una, isi face efectul? Va rog sa ma ajutați cu un rasp

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pastila de a doua zi are o marja de eroare de 5-10%, depinzand de corpul fiecarei fete/femei.
Depinzand de ziua cand ai luat-o isi poate face efectul sau nu.

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa iei una acum si la nu stiu cate ore cealalta cauta prospectul sau spune pastila numele

| Ara997 a răspuns:

Are prospect! cutiutza aia