| Phantom113 a întrebat:

Daca am lipsit toti la ultima ora de la scoala si inca nu este catalog, te poate pune absent?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, va poate pune absenta la toti, la ora respectiva, dupa intocmirea catalogului.
Pentru o absenta nu se scade nota la purtare, aceasta se scade cu un punct dupa 10 absente nemotivate.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, le noteaza intr-un carnetel si, atunci cand va veni si catalogul, le trece frumusel acolo.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Dap poate sa va scrie pe ceva cei care ati lipsit dar nu cred ca face cineva asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Nu ne exmatriculeaza pentru absenta, nu?

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru anonim_4396):

De la o absenta nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Nu ne poate scade nota la purtare?

| Innsbruck a răspuns:

Da,se poate pune cand o sa apara.