| kitisupercool a întrebat:

Buna,daca ati avea sansa sa scrieti o carte, despre ce ar fi?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Cu siguranta as scrie o carte autobiografica,dar nu as plictisi cititorii pe tot parcursul lecturii doar cu amanunte despre viata mea,as mai spune si despre ce li s-a intamplat altora in viata,bine sau rau,despre prietenii cei mai buni,familie,ce am invatat din necazurile mele, dar si ale altora, cum am trecut peste momentele grele si as da multe, multe sfaturi, as scrie cu sufletul.Succes! :*

| thegatekeeper a răspuns:

Ar fi ceva fictiune, probabil ceva horror, mystery sau fantasy.

| papusica987 a răspuns:

Despre minesmug

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Intamplari din viata mea...

| ეΓმzყlἶfპ a răspuns:

Despre viata mea :d

| ionutpop32 a răspuns:

Cred ca o poveste de aventura si iubire.
Ceva special si magic.

| kriskiky a răspuns:

Despre atacul extraterestrilor

| RoxiRox01 a răspuns:

As scrie o carte despre viata mea, gen "Amintiri din copilarie"
As scrie doar despre prostiile pe care le faceam si le fac