| liveincolors a întrebat:

Daca ar fi sa scrieti o carte, care ar fi subiectul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as scrie o carte as scrie despre problemele reale din ziua de azi, deci despre o familie!
Dragoste, servici, stresul cotidian si toate piedicile pe care le intalnim in viata de zi u zi!

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Despre prostie de la Ion Creanga pana la Traian Basescubig grin
Best-seller ar filaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Probabil despre o fata amnezica care cauzeaza multe probleme.

| Malvina24 a răspuns:

As scrie povestea vietii mele, e interesanta si m-am gandit de multe ori s-o scriu!

| Ea12345 a răspuns:

,, Microbismul, un microb fatal?"
Eu ma apucasem sa scriu o carte, cu titlul,, Floare de crin", despre un baiat ai carui parinti murisera, el ajunge la orfelinat, intalneste o fata cu care se imprieteneste, apoi e adoptat de un batran bun, care il paraseste in final, alegand drumul catre ingeri... Iar el ramane cu fata din orfelinat tongue

| OanaG a răspuns:

Despre viata mea, despre persoanele din viata mea, despre fiintele cele mai scumpe care le am pe lume, si despre...viitor happy

| Klara a răspuns:

Despre razboi, Holocaust, foametea in Africa si apocalipsa.

| Roxy a răspuns:

As scrie o carte despre viata mea sentimentala si cat de mult am suferit in secret...Si cum mi-am schimbat parerea total despre lume doar intr-o singura vara...

| unione a răspuns:

Fenomenul Ultras in Romania

| c0rn3l1uss a răspuns:

Prieteni, petreceri, ani de liceu :X etc

| c0rn3l1uss a răspuns:

Excursii...