| Daiana362kkkk a întrebat:

Buna dacă iau Paracetamol plus amestec cu alte medicamente gen supradoza pot murii sau ajung doar la spital, am 22 de ani

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce-ti doresti.

| Daiana362kkkk explică (pentru darrio2007):

Sa mor

| darrio2007 a răspuns (pentru Daiana362kkkk):

Ei, pe drk! Nu ai deloc tărie de caracter?

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce ai vrea sa le amesteci? Nu lua nimic asa de capul tau daca ai probleme de sanatate.

| Daiana362kkkk explică (pentru dullcat):

Poate că vreau sa numai fiu de aia

| dullcat a răspuns (pentru Daiana362kkkk):

In general, persoanele care vor sa se sinucida o fac direct, fara ocolisuri.Deci eu cred ca, de fapt, inca se zbate dorinta de a trai in tine, doar ca nu iti dai tu seama.In locul tau as vorbi cu un psiholog, te va ajuta mult.

| Daiana362kkkk explică:

Neh