| Bogdan_9316 a întrebat:

Daca instalez windowsu si dezactivez firewall, si de la automatic updates daca le dezactivez ii mai bine nu? Am auzit ca nu-ti mananca din resurse plus iti mere foarte bine.
Funda!

1 răspuns:
| al3ks a răspuns:

Eu din exp mea nu trebuie sa dai niciodata update la windows + dc ai windows 7 faci asa :
In bara de jos ai acel steag dai pe el >>>>>>open action centrer>>>>>>si mai sus de maintenance este mai sus security dai pe el si dai turn off network firewall