| ioana82838 a întrebat:

Bună! Dacă m-am epilat de 2-3 ori cu bic-ul pe picioare și am parul blond îmi va creste par negru sau mi se va îngroșa firul de par? Abia după ce m-am epilat m-am documentat și mi-am dat seama ca trebuia sa stau cuminte... DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Îți va crește tot blond, nu va crește mai gros sau mai mult, e demonstrat științific a fi mit fals.

1 răspuns:
| Darkshadoww a răspuns:

Da. Nu face prostia de a te epila cu bic-ul iti va creste mai des si mai gros dupa aceea, iti soun din propie rxperienta mai bine fa-te cu ceara