| Someonee a întrebat:

Daca ma duc in America si cumpar vreo 10 iPhone-uri (acolo costa 200 de dolari conform siteului apple.com) as avea sanse sa se vand cu 500 de euro?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Telefoanele la 200 de dolari sunt doar la contract de 50$ pe luna. Pretul unui iphone la liber este cam de 700 de dolari in America.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

200 dolari cu abonament nu sunt la liber stai linistit.

| Dheutsik a răspuns:

Depinde si de unde esti. Daca esti din Bucuresti, normal ca poti pentru ca acolo multi copii nu pot trai fara Iphone sau smartphone, iar mamai si tati normal ca le vor cumpara.Ai grija insa ca trebuie sa dai anumite acte si cred ca vanzarea unui telefon nou fara acte este ilegala. Funda?