| albnegru a întrebat:

Daca nu ai prieteni cu care sa iesi in club e ok daca te duci singur?
Ce parere aveti daca iesi singur in oras sau in club?
La 15 ani.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o varsta prea mica ca sa mergi la chef. Inca putin mai ai sa te faci mare.

| Carmen100 a răspuns:

Eu nu m'as duce singura, mai ales noaptea. E plin de vagabonzi (si nu ma refer la caini) si de betivi si de pesti noaptea pe strazi.

| Lhurricane a răspuns:

La 15 ani nu e o idee prea buna sa mergi in club mai ales singur.

| paulacarry a răspuns:

Nu mi se pare ok sa iesi in club la 15 ani nici macar cu prietenii darami-te singur. In concluzie stai acasa sau te ia dracu'.

| PaulaLV a răspuns:

Cum naibii sa nu ai prieteni? laughing)

| AlexXxandra69 a răspuns:

Buna dupa parerea mea nu este bine pentru ca in club sunt multi betivi care te poate ataca....sau mergi cu o prietena dar cel mai bine e sa mergi in gasca pentru ca se poate intampla multe (in club) in oras daca e sa mergi la restaurant sa mananci ceva singur e ok mult succes