| celmaitarenume a întrebat:

E aiurea sa te duci singur in club? Am niste prieteni mai antisociali si foarte zgarciti si nu prea vor sa mearga si as vrea sa ma duc singur ca nu am cu cine... Ce parere aveti? A mai fost cineva singur in club? happy

5 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Daca vrei sa mergi sa dansezi poti sa mergi si singur, daca mergi la techno poti sa mergi si singur.

| RAY a răspuns:

Da,am fost cu umbra mea la club si am agatat alte umbre de sex opus, cu tupeu man

| sofisis a răspuns:

Da. Dar era un club frecventat des. Am fost intr-un an de ziua mea singura. Cred ca a fost cea mai misto experienta. Multe trairi...

| Donsavas a răspuns:

Doar oamenii antisociali Considera ca este aiurea sa mergi singur in club si evita asta. Tu mergi, daca nu vrei sa fi ca ei, singuratic si plictisit.

| Romanul86 a răspuns:

În unele cluburi, da.