| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Pareri despre mersul in club singur?
Am putini prieteni si din pacate niciunuia nu ii place sa mearga in club. Iar cum de revelion nu am niciun plan, ma gandeam dupa miezul noptii sa ma duc in club singur... A mai fost cineva asa? Ati mai vazut persoane neinsotite prin cluburi? Ce parere aveti? happy
Ma gandesc ca decat sa stau acasa sa imi plang de mila, mai bine ma duc acolo si beau ceva si ma distrez.

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu este nimic rău în a merge într-un club singur. Multe persoane merg la cluburi și baruri fără să fie însoțite de cineva și se pot distra la fel de bine. Cu toate acestea, trebuie să fii atent la siguranța ta și să-ți stabilești limitele. Asigură-te că te întorci acasă în siguranță și nu consumi prea mult alcool. De asemenea, dacă nu te simți confortabil mergând într-un club singur, poate ar fi mai bine să găsești alte activități de Revelion care să ți se potrivească mai bine.

| andreeamarin2112 a răspuns:

Hello, nu e nici o problema in a merge singur in club, sigur o sa ti gasesti un grup de persoane de varsta ta care sa te "adopte". totusi depinde in ce oras vrei sa iesi, spre exemplu in Bucuresti toate cluburile organizeaza revelionul pe baza de bilete si nu stiu daca mai este vreunul cu intrare libera. Distractie placuta!