| Karina222 a întrebat:

Daca nu am iubit niciodata, am fost doar atrasa de persoane si toate relatiile mele le-am tratat cu realism, recunoscand ca sunt o persoana cam rece din fire... oare o sa cunosc vreo data senzatia de fluturi in stomac?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu stiu. Probabil.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cu siguranta ca da, nimic nu este intamplator si cu siguranta va fi si acea zi in care vei simti fluturasi in stomac.
O seara bunahappy

| cristimihailov a răspuns:

O sa incepi sa ai senzatia aceea cand nu iti va mai fii frica sa iti traiesti sentimentele.

Pana atunci... ma indoiesc serios ca vei putea.