| pufyy a întrebat:

Buna!
Daca se va da examen pentru admitere la facultate, la ASE, la ce am sa dau examen?

2 răspunsuri:
| SantaAndrei a răspuns:

Buna,

Examen la ASE anul asta nu se va da conform ultimei hotarari a Senatului Studentesc in legatura cu aceasta problema.

In cazul in care se va da(desi foarte improbabil sa se intample) examenul va fi la Matematica, Engleza/Economie si eventual, la unele facultati Engleza/Franceza/Germana.

Daca mai ai nelamuriri da-mi un mesaj.

| pufyy explică (pentru SantaAndrei):

Stii sigur daca la Administrarea Afacerilor cu predare in limaba Engleza se da ceva anume?
Pai eu mai am 2 ani pana dau la facultate, deci sigur se va intra cu examen atunci! (sper)