| SayMeSayYou a întrebat:

Buna`! sunt in clasa a 8a peste 3 saptamani am banchetul si nu stiu deloc ce sa ma fac ca am picioarele groase si ar trebui sa imi iau o rochie lunga si totusi am 15 ani pentru o rochie lunga.deci ce sfat imi dati? ceva idei sa scap de celulita de pe picioare sau sa imi ziceti ce fel de rochii sa imi iau? mersi mult funda la cel mai bun raspuns...care ma va ajuta kiss

1 răspuns:
| euflori99 a răspuns:

Ma gandesc ca ai putea sa tii cura de slabire, sau sa-ti ei o rochie lunga dar nu stransa pe tine.