| andreeaelena93 a întrebat:

Bunasaddati-mi si mie un sfatsadiubitul meu a plecat in spaniasadsunt distrusa... mi-a promis ca o sa se intoarca pentru mine.nu stiu ce sa cred.sunt cu el de 2 anisad

5 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy.
Capul sus, daca te iubeste cu adevarat se va intoarce pentru tine.
Daca cumva nu se va intoarce si iti vine cu scuze, dai papuci, deoarece in majoritatea cazurilor cu relatii la distanta se intampla ceva si aceea relatzie se raceshte.
stiu ca iti este greu acum, incearca sa ieshi cu prietenele tale, incearca sa nu te mai gandestimereu la elhappy.
Mult noroc:*:*:*:*:*

| Dennys1521 a răspuns:

Ai luat teapa.
te-o lua si pentru tine mai tarziu.sa faca bani cu tine ma intelegi tuhappy

| biBii07 a răspuns:

Pai acum depinde si din pricina carui motiv a plecat, asteapta, o sa se intoarca. Timpul le rezolva pe toate.

| alexiaa a răspuns:

Daca a plecat definitiv,logic n-o sa se mai intoarca decat in vizitasad. Daca a plecat doar pentru.un timp, nu te agita, o sa se intoarca tot la tine daca va iubitihappy

| DexxTer a răspuns:

"Mi-a promis ca o sa se intoarca pentru mine."
Daca nu`ti da nici un semn de viata si nu incearca sa i`a legatura cu tine macar o data pe saptamana... Nu cred ca se va mai intoarce! A folosit doar un pretext pentru a pleca linistit. Te cred ca esti distrusa. Vorbesc dintr-o oarecare experienta.