| GABRIEL_8578 a întrebat:

dati-mi va rog idei, cu ce i-asi putea lua mamei de 8 martie.

5 răspunsuri:
| HallyKity a răspuns:

Pai poti sa ii iei ceva mai special personalizat poti sa ii faci o pernuta cu poza ta sau a voastra sau pe ea e super si e un pe care o sa il aiba tot timpul langa eawinking
sau poti sa ii cumperi o bijuterie un inel o bratara etc si un buchet de flori
sau sa ii pregatesti u ceva o cina facuta doar de tine cu manutele tale o sa fie incanta crede-mahappyfunditahappy

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Buna...
Eu i-am cumparat mamei mele un parfum Little Black Dress de la Avon si ii voi mai lua un buchet de flori si o felicitare frumoasa. Poti sa-i iei si tu la fel, va aprecia.
Sper ca te'am ajutathappyhappy

| catalin188 a răspuns:

Vibrator tongue

| zacrazy a răspuns:

Deja te gandesti la asta? Bravo! Depinde ce-i place sau ce are nevoie. Mai depinde si cum stai cu banii. Incearca sa-i oferi ceva facut de tine. Va vedea ca te-ai chinuit sa faci ceva cu mainile tale si o va impresiona mai mult decat un cadou cumparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

* carti
* parfum
* cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
* bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
* esarfa sau fular
* manusi din piele
* telefon mobil
* aparat foto digital
* rama foto
* fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
* album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
* obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
* antichitati
* geanta sau poseta
* ceas de mana
* portofel
* obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)

* ghiveci cu flori
* buchet de flori
* vaza
* set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
* set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
* obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
* oglinda
* port carti de vizita
* glob zapada
* masa la restaurant pentru parintii tai
* bilete la un concert de Craciun
* magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
* caseta pentru bijuterii
* bol decorativ
* lampa sau veioza pentru citit
* suport lumanare si lumanari parfumate
* set aromoterapie
* set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)