| bluelikenever a întrebat:

dati-mi va rog niste sfaturi cum sa fiu mai femininasadde felul meu sunt mai baietoasa.ma imbrac mai larg un pic(sunt mai plinuta, am 1.64,si 57 kg)am 18 ani. vreau sa arat ca o fatabig grinhee heepls helpbatting eyelashesdau fundita:Xmersi >multbig grin

Răspuns Câştigător
| mada_9093 a răspuns:

Buna! eu cred ca ar trebui 2-3 kg (cate poti) sa te imbrcii mai stramt (daca vrei poti sa iti iei o fusta mai scurta sau daca nu blugi stramti) sau ai putea sa te imbraci tot asa numai ca ar trebui sa te comporti mult mai feminin ca sa compensezi (trebuie sa stai cu fetele sa nu fi tare in gura sau se spui ceva gen 'te bat" ar trebuisa fi un pic timida si sa pari firava big grin
sper ca te-am ajutat
succes!

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Inspira-te din reviste (de ex. Look, Cool Girl, Bravo Girl etc. love struck) sau de pe net. Sunt convinsa ca vei reusi :*

| gepetry10 a răspuns:

Ai putea sati lasi parul mai lung sa incerci sa slabesti putin daca ai zis ca esti asa plinuta si sa te imbraci ca fetele pe care tu le cunosti sa fii si tu in pas cu elewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut poti sta linistita nu esti foarte plinuta eu zic ca arati bine asa.Ai putea sa porti mai multe fustite, pantofi cu toc mai ales ca ai 18 ani, machiaza-te, fa-ti unghiile poarta bijuterii finute, si incearca sa nu iti mai faci coada aceea de cal pe care fetele si-o fac in general la ora de sport si care nu te ajuta deloc(in caz ca ti-o faceai). cam atat trebuie sa faci te poooooooop si iti urez succes!