| Blueee a întrebat:

[dau funda.]
Cunosc un tip din vara, tin enorm de mult la el, si el a tinut la mine. dar in ultimul timp e foarte detasat. nu ma mai baga in seama [mentionez ca este o diferenta de varsta maricica.], dar nu asta era problema. la inceput eram atat de fericiti dar acum nici macar nu se mai uita la mine. As vrea sa il uit. Dar de ce nu pot?
Ajutati-ma cu niste sfaturi please. [cum ziceam dau funda pentru seriozitate.]

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să-l uiți când tu încă mai ți la el? De ce nu se mai uită la tine? Alta la orizont?
Dragostea este de vină. Încarcă-ți ziua cu activități educaționale, relaxante, interesante, etc. ca să nu mai stai mereu cu gândul la el!
Pa, pa.

| IwasHere a răspuns:

Fa`l gelos smug crede`ma cand o sa te vada cu alt baiat o sa fie foarte gelos iar tu poate ca o sa-l uitiwinking incearca! Si TRECI peste adica daca nu te mai baga in seama e clar ca nu mai e demn de tine...si tu nu meriti astahappy SPER CA te-am AJUTAT:*:X

| andreea91_7393 a răspuns:

BUNA! nu stiu daca pot sa te ajut cu ceva. dar iti spun sincer ca si eu am trecut prin ce treci tu acum! eu cred ca desi inceputul e frumos, mereu se termina prost.pentru ca mereu se termina, asta pana sa ne gasim perecheatonguetongue! dar nu stiu ce sa spun, tu zici ca v-ati inteles bine la inceput, dar ceva s-a schimbat! singurul care poate sa iti raspunda la intrebari este el, pentru ca relatiile se bazeaza pe comunicare, iar daca este responsabil macar un pic ar trebui sa vorbeasca totusi cu tine si sa iti zica ce i se intampla si care sunt sentimentele lui exact! eu iti doresc multa bafta. dar daca totusi.sadsadsadnu uita.sunt o gramada de baieti tare simpatici si cu un suflet bun.care ne pot simpatiza asa cum suntem noi... pupic! bafta!