| picassoo a întrebat:

Dau funda.Deci.Eu si o fata suntem prieteni. Cand iesim in grup in oras se poarta altfel cu mine e mai draguta, Ma asculta mai mult, uneori ma ia in brate si cred ca ma place.Si eu o plac pe ea si cand eram mai mici o placeam dar nu stiam daca ma palce si ea.Cum sa ma comport cu ea? Ce sa ii spun.nu stiu. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai daca o "placi" trebuie sa iti arati afectiunea intr-un mod mai discret, nu lasa acel sentiment sa va distruga prietenia si daca intr-o zi te simti pregatit sa ii marturisesti eu iti urez succes :3 ..PS:stiu ce spun din cauza ca am trecut prin aceeasi experienta!