| casian_6565 a întrebat:

Dau Funda! Fetelor, ce tip de baiti preferati? o fata s ar uita la un baiat mai mic decat ea cu 1 an? Cum ati vrea sa faceti cunostinta cu un baiat din scoala voastra?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Buna,
In general pentru fete nu conteaza ce varsta are baiatul daca il plac. Daca doresti sa faci cunostinta cu cineva din scoala ta mai mic decat tine, abordeaza-l pur si simplu pe coridor intr-o pauza. Intreaba-l cum se numeste si eventual invita-l urmatoarea pauza sa va vedeti intr-un loc anume din curte.

1 răspuns:
| trixiiie a răspuns:

Dragostea n-are vârstă. Și nici locație.