| Miruna68grumy a întrebat:

Dau funda la cine imi raspunde happy Am 12 ani, trec in clasa a 6 a si am 1.48 ( inaltimea ) Nu sunt cea mai mica fata din clasa dar cea mai mica fata are cam vreun metru si 40-42 cm happy. Eu ma simt destul de micuta asa desi par inaltawinking Unele fete la mine au si 1 metru 60 - 65. Eu nu vreau sa fiu nici prea inalta, nici prea scunda. happy As vrea sa imi iau o pereche de botine de 5-6 cm adica nu vreau sa am mai mult de 1. 55 ( cu tocuri ). Credeti ca ar fi potrivit? Vreo 3-4 fete din clasa de la mine mai au tocuri dar sunt mai mici. Oare colegii ma vor barfi daca port tocuri cateva zile nu mult. Profesorii s-ar putea sa imi faca observatii?

DAU FUNDAAA

4 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Hm, scunda sau inalta, asta nu poti ascunde. Decat sa pari falsa mai bine fi tu insuti si profita de acest lucru. Ai 12 ani, poti sa cresti dintr-o data facand un sport ce iti lungeste corpul gen basket, volei, handbal. 5, 6 cm e multisor si iti poate afecta cresterea deci nu iti bate capul cu asta. Concentreazate pe personalitate si iti va fi mai bine.

| vocea a răspuns:

Draga miruna, fa ce iti place tie, normal ca te vor barfi dau o sa fie interesati iar fetele geloase si normal ca profesotii iti vor face obesrvatie bine unii, dar daca tie iti place pe ''toace'' cine sunt ei sa stea in calea fericirii tale asa ca mult succes draga miruna

| Wukii a răspuns:

Nu cred că e o idee bună cu tocurile... Profesorii sigur vor observa.

| Fcp_George_1998 a răspuns:

Nu cred ca ar fi o idee buna deoarece profesorii iti vor face observatie