| roxyana03 a întrebat:

Buna dau funda+vot
hey, nu stiu ce sa fac
m-am indragostit. de un coleg de clasa, il stiam mai de mult, dar nu am avut niciunu curajul sa ne spunem sentimentele, vorbim foarte des, dar el se intelege bine cu colegele, este una de se tine dupa el, el zice ca nu are nica cu ea, ca el pe mine ma alex, cum sa fac sai arat ca nu mai sunt geloasa? cand florin m-a vazut cu el la in oras, m-a sunat si mi-a zis ca "buna ana, sunt florin, imi cer scuze de deranji,, am vazut ca ti`i facut prieten, mi-am datseamna ca te plac, si vreau sa fimdin nou impreuna... etc" i-am zis ca tin la baiatul ala "se numeste Sorin" chiar tin, dar nu stiu ce sa faccrying, oare e binecrying. cumsa fac sa ii arat ca nu mai is geloasa.big grin

1 răspuns:
| TeruoSan a răspuns:

Spune-i totul... dati friu la sentimente - poti chiar sa si plingi... e bine! 1